17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościInneCzy Polacy biorą pożyczki na wakacje?

Czy Polacy biorą pożyczki na wakacje?

pozyczka-na-wakacjeOkres zapierających dech w piersiach widoków, idealnej pogody, wszelkich udogodnień. Coraz większą popularnością cieszą się wycieczki zagraniczne, na które niegdyś pozwolić mogli sobie nieliczni.
Każdemu z nas należy się porządny odpoczynek szczególnie w czasach nieustannej gonitwy. Nie każdy może pozwolić sobie na wakacje kilkunastu tysięcy, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom wczasowiczów portalpozyczek.pl – portal pożyczek proponuje ciekawe rozwiązania. Jednak czy warto? Okazuje się, że tak, gdyż coraz więcej Polaków korzysta z tej formy pomocy.
Według statystyk, co dziesiąty Polak nie był na wakacjach. Jednak wraz z każdym rokiem liczba podróżujących za granicę przybywa, dlatego że Polacy pomimo braku gotówki chętnie biorą pożyczki na szlachetny cel, jakim są wakacje zagraniczne. Z racji małych dochodów, większość z nas nie jest w stanie zaoszczędzić na urlop, dlatego też propozycja pożyczki jest dla nich ciekawym rozwiązaniem, które jest bardzo mobilizuje. Oferta banków jest bardzo duża, a na kartkach instytucji bankowych na stałe wpisał się również kredyt wakacyjny, który klienci mogą spłacać w 12-miesięcznym okresie kredytowania. Dzięki temu możliwa staje się wymarzona wycieczka do Szwajcarii, Grecji czy odległej Australii.
Jeśli chodzi o niższe kwoty do 1000 zł większość osób sięga po chwilówki. Taką formę pożyczki wybierają szczególnie osoby potrzebujące szybkiego zastrzyku gotówki w krótkim czasie. Pożyczki krótkoterminowe nie wymagają żadnych zaświadczeń, a w większości przypadków wymagany jest jedynie dowód osobisty. Dzięki temu będziemy w stanie zaspokoić wszelkie nagle wydatki przed planowanym wyjazdem wakacyjnym.
Dzięki różnego rodzaju propozycjom pożyczkowym Polacy nieustannie odwiedzają rozmaite punkty na mapie świata. Ciekawa możliwością jest skorzystanie z oferty biur podróży, na którą również decydują się wczasowicze. Dzięki temu wykupują przez Internet wczasy, po czym spłacają je w systemie ratalnym. W przypadku wycieczek zagranicznych, zazwyczaj biura podróży współpracują z kilkoma bankami, dzięki czemu urlopowicz ma możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie oferty. Dodatek stanowi również ubezpieczenie kredytu.