23.2 C
Warszawa
sobota, 25 maja, 2024
Strona głównaAktualnościING OFE - Twoja emerytura

ING OFE – Twoja emerytura

mBank poszerzył swoją ofertę Otwartych Funduszy Emerytalnych o trzecie PTE – ING Nationale – Nederlanden OFE.

“Możliwość przystąpienia do OFE za pośrednictwem mBanku istnieje już od prawie 2 lat. Dotychczas jednak usługa ta, głównie ze względu na ofertę pojedynczego partnera, nie cieszyła się zbyt wielkim zainteresowaniem Klientów. Jestem przekonany, że zmiana modelu biznesowego na otwartą platformę, oraz pozyskanie do współpracy tak uznanego partnera jak ING Nationale Nederlanden diametralnie zmieni nastawienie Klientów do tej usługi. Nie będzie już konieczności wybierania pomiędzy wygodną funkcjonalnością a dobrym funduszem, ponieważ i jedno i drugie Klient znajdzie w mBanku.” – mówi Maciej Witkowski, Dyrektor Wydziału Produktów Inwestycyjnych mBanku.

Otwarty Fundusz Emerytalny (OFE) on-line to usługa, która umożliwia Klientom podpisującym umowę z OFE za pośrednictwem mBanku, bezpłatny i stały wgląd w historię rachunku emerytalnego w serwisie transakcyjnym.
ING Nationale-Nederlanden Polska OFE należy do czołówki otwartych funduszy emerytalnych. Zajmuje także drugie miejsce pod względem wysokości aktywów (19,6 mld zł na dzień 30.12.2005 r.) i liczby klientów (ponad 2,2 mln osób). Jest on również zaliczany do najefektywniej inwestujących funduszy emerytalnych na rynku, co potwierdzają wysokie miejsca w rankingach KNUiFE oraz opinie niezależnych ekspertów. Przez 3 kolejne lata (2003, 2004 oraz, 2005) ING Nationale-Nederlanden Polska OFE wygrywał plebiscyt prestiżowego magazynu Investment & Pensions Europe na “Najlepszy Fundusz Emerytalny w Europie Centralnej i Wschodniej”. W 2004 roku został uhonorowany pierwszą nagrodą wśród europejskich funduszy w kategorii “Ład Korporacyjny 2004”.
mBank – dąży do stworzenia otwartej platformy finansowej w ramach, której Klient będzie mógł porównać konkurencyjne oferty produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych a następnie wybrać te, które najlepiej są dostosowane do jego potrzeb. Informacje o wszystkich posiadanych produktach będą dostępne poprzez rachunek eKONTO – w serwisie transakcyjnym.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank