17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościIncentive Planet - Biznesowy Debiut 2013 roku

Incentive Planet – Biznesowy Debiut 2013 roku

IMG_332610 pazdziernika 2013 roku podczas gali dziesięciolecia magazynu VIP, która odbyła się w hotelu Sheraton w Warszawie Incentive Planet odebrał statuetkę w kategorii Biznesowy Debiut 2013 roku.

Po odebraniu statuetki Pani Elzbieta Atkinson – Dyrektor Zarządzająca Incentive Planet, nie kryła wzruszenia. Podziękowała kapitule za to wyróżnienie mówiąc: „Nigdy nie sądziłam, że stanę kiedyś przed tak dostojnymi gośćmi i odbiorę z Państwa rąk nagrodę za moją dotychczasową, wieloletnią pracę. Incentive Planet to portal, który zawiera wszystkie moje doświadczenia zawodowe i życiowe. Wszystko z czym do tej pory się zetknęłam na podłoży biznesowym przekonywało mnie do stworzenia takiej formy biznesu, która będzie transparentna i pozwoli tak zamawiającym usługę jak i jej odbiorcom na poczucie bezpieczeństwa biznesowego. Każdy kto skorzysta z naszego portalu ma 100% pewności, że wszystko co wybierze i zamówi zostanie zrealizowane. Cieszę się, że nasz portal został zauważony, że został doceniony przez kapitułę magazynu VIP. Rozwijając ten model biznesowy, zobowiązuję się w imieniu całego zespołu, nie zawieść Państwa oczekiwań.”

Wśród zaproszonych gości znaleźli się nie między innymi Bożena Dykiel, Alicja Majewska, Jan Englert, Robert Korzeniowski czy Robert Sowa, którzy również otrzymali wyróżnienia kapituły w zakresie aktor roku, mistrz roku, smaki roku.

Wieczór uświetniła muzyka Roberta Chojnackiego oraz pokaz zmysłowej bielizny. O północy podano specjalnie na tę okazję przygotowany tort, po którym goście przy muzyce „The Beatles” mogli się bawić do białego rana.

IMG_3262  IMG_3273 IMG_3283

IMG_3293