22.4 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościHestia i Bank BPH - nowy rozdział współpracy

Hestia i Bank BPH – nowy rozdział współpracy

Grupa Ergo Hestia i Bank BPH wzmacniają współpracę w zakresie sprzedaży usług ubezpieczeniowych oraz bankowych, tworzenia nowych produktów oraz wzajemnej promocji marek. Podpisana w środę umowa rozszerza dotychczasową współpracę na obszar całej Polski. Teraz wszyscy Klienci Banku będą mieli dostęp do ubezpieczeń majątkowych i na życie Ergo Hestii. Współpraca stron przebiegać będzie na zasadzie pierwszeństwa wyboru oferty produktowej banku i ubezpieczyciela – co czyni strony najważniejszymi partnerami w zakresie bancassurance.
Obie strony będą współpracować w pozyskiwaniu nowych Klientów jak również poprzez tworzenie wspólnych baz danych oraz udostępnianie już posiadanych baz danych Klientów. Procesy te będą przebiegać wyłącznie za zgodą Klientów, z zachowaniem prawnych zapisów o ochronie informacji.
Ergo Hestia będzie wprowadzać do sprzedaży w Banku BPH również swoje nowe ubezpieczenia – przygotowane pod kątem precyzyjnie zdefiniowanych grup jego Klientów, dopasowane do ich określonych oczekiwań i potrzeb.
Znacznemu poszerzeniu współpracy biznesowej Ergo Hestii i Banku BPH będzie towarzyszyła wzajemna promocja ich marek. Obie instytucje poprzez własne wielorakie aktywności chcą wspierać pozycję rynkową i pozytywny wizerunek partnera.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH