19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościGokarty – rozrywka dla każdego!

Gokarty – rozrywka dla każdego!

Gdy na weekend jeszcze nic nie zaplanowałeś, pomyśl o skorzystaniu z toru kartingowego. To oferta, która zainteresuje nie tylko maniaków samochodów i szybkości, ale każdego, kto ma ochotę na rozrywkę z najwyższej półki. Gokarty to coś, co warto wypróbować – teraz też wcale nie w takich wysokich cenach.

Gokarty to niewielkie pojazdy, które są lekkie i zwrotne. Mogą osiągnąć około 50 kilometrów na godzinę, chociaż te dla zawodowców jeżdżą nawet 190 kilometrów na godzinę. Gokartami jeździ się przede wszystkim na specjalnie wydzielonych do tego celu torach, także w halach, dlatego to rozrywka dostępna przez cały rok dla dorosłych i dla dzieci.
Dlaczego warto wybrać gokarty?
Jazda gokartami to przede wszystkim świetna zabawa, również dla całej rodziny, a także duża dawka adrenaliny. W gokarcie i na torze można poczuć się jak kierowca Formuły 1, oczywiście w mniejszej skali. To wspaniały sposób na ściganie się i sprawdzenie swoich umiejętności i techniki w konkurencji ze znajomymi czy rodziną.
Do kierowania gokartami nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego przygotowania – nie jest potrzebne prawo jazdy czy przeszkolenie. Z gokartów mogą korzystać nawet małe dzieci już od 4. roku życia – dla nich przygotowano specjalne modele. Można także jeździć gokartami dla dwóch osób jednocześnie.
Na wielu torach kartingowych można urządzać imprezy okolicznościowe, na przykład urodziny dla dzieci czy też wieczory kawalerskie. Dostępne są także oferty przeznaczone specjalnie dla klientów biznesowych, na przykład na imprezy integracyjne.
Dla tych, którzy zasmakowali w kartingu, jest także możliwość dalszego rozwoju w lidze kartingowej. Gdy wobec tego od pierwszej jazdy gokarty cię wciągną, to także świetna propozycja dla ciebie. Jeżeli chcesz poprawić swoje umiejętności, możesz umówić się na jazdy indywidualne z instruktorem, który dokładnie pokaże ci, jak jeździć jeszcze lepiej.
Gdzie pojeździć gokartami i ile to kosztuje?
F1K_Panorama_tryb_11Każdego, kto chciałby spróbować swojego szczęścia z gokartami, zapraszają polskie tory gokartowe. Można znaleźć je w każdym większym mieście, najłatwiej sprawdzi się ich adresy online. Gdy chcesz wybrać się na gokarty Warszawa to dobre miejsce. To w Warszawie do jeżdżenia na gokartach zaprasza tor F1Karting – jeden z najnowocześniejszych w Polsce. Oferuje on najlepszą zabawę i fachową obsługę dla swoich klientów przez cały tydzień.
Ceny jazdy na gokartach uzależnione są przede wszystkim od czasu oraz od modelu wybranych pojazdów. Zwykle za 10 minut płaci się od 25 do 50 złotych. Warto szukać promocji, aby zapłacić jeszcze mniej. Najniższe ceny można uzyskać wtedy, gdy kupi się karnet na określoną liczbę minut.
http://f1karting.pl/