27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościGiełda jednak popularna

Giełda jednak popularna

Mimo ostatnich gwałtownych jak i też nerwowych wstrząsów na giełdzie popularność inwestowania poprzez Internet nie spada. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie Usługą Maklerską MultiBanku. Tylko w ciągu ostatnich 6 tygodni Klienci korzystający z tego narzędzia zrealizowali transakcje na ponad 28 mln zł. W okresie tym aktywowano ponad 1000 nowych rachunków maklerskich.

“Usługa Maklerska cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.” – mówi Daniel Wrzesiński, zarządzający projektem – “O sukcesie może świadczyć łatwość jej obsługi. Usługa jest zintegrowana z kontem osobistym MultiBanku. Oznacza to, że posiadając którekolwiek z MultiKont możemy inwestować swoje oszczędności w akcje i obligacje on-line.”

Usługa Maklerska dostępna jest w oddziałach i można ją prowadzić przez Internet, co pozwala na pełną kontrolę nad bieżącymi aktywami on-line. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Można ją aktywować przez Internet, w placówce MultiBanku oraz przez multilinię.
Informacje dodatkowe – Ile kosztuje usługa maklerska?
Prowizje maklerskie za zakup akcji zaczynają się od 0,39%, Większość instytucji pobiera prowizje od poszczególnych transakcji. MultiBank stosuje jedna opłatę od całości zlecenia. To znaczna oszczędność dla klienta. Notowania on-line (1 najlepsza oferta) są bezpłatne, pozostałe warianty (3 oraz 5 najlepszych ofert) po bardzo atrakcyjnych cenach z możliwością uzyskania nawet 100% zniżki.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank