27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościGE Money Bank wśród najlepszych banków

GE Money Bank wśród najlepszych banków

GE Money Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych banków oferujących kredyty hipoteczne opublikowanym przez miesięcznik Home&Market (Home&Market, marzec 2006). Ranking ten powstał na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród firm zajmujących się doradztwem finansowym. GE Money Bank wypadł najlepiej pod względem sprawnej obsługi oraz szybkości załatwiania formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.
Wysoką jakość obsługi Klientów w GE Money Banku potwierdziły także wyniki badania przeprowadzonego przez Centrum Badań Marketingowych “Test”. Badanie zostało zrealizowane metodą “Tajemniczy Klient” w 12 największych bankach w Polsce. Dla zwiększenia jego wiarygodności, w każdym banku złożono 20 wizyt w różnych oddziałach na terenie całej Polski. GE Money Bank został oceniony bardzo wysoko zarówno pod względem profesjonalizmu Doradców Kredytowych, jak i wyglądu oraz funkcjonalności oddziałów. Warto podkreślić, że biorąc pod uwagę jakość obsługi w trakcie pierwszej rozmowy z Klientem, ankieterzy określili chęć skorzystania z kredytu w GE Money Banku na 6,15 punktu w 7-stopniowej skali, co dało bankowi pozycję lidera.
Według badań przeprowadzonych przez bank wśród swoich Kredytobiorców (tzw. Voice of Customer), 92% Klientów GE Money Banku, którzy skorzystali z kredytu hipotecznego w IV kwartale 2005 deklaruje, że poleciłoby go innym osobom głównie ze względu na profesjonalną obsługę Doradcy, niskie oprocentowanie kredytu, szybką decyzję kredytową oraz indywidualne podejście do Klienta. Ponadto 75% badanych zdecydowało się na ofertę GEMB między innymi dlatego, że mogło ją dopasować do własnych potrzeb, a 81% Klientów stwierdziło, że szeroki wybór opcji kredytów hipotecznych wyróżnia GE Money Bank na tle innych banków.
Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Banku. Bank jest obecnie na czwartym miejscu wśród największych kredytodawców hipotecznych w Polsce pod względem miesięcznej wysokości sprzedaży. W roku 2005 bank udzielił kredytów mieszkaniowych na łączną kwotę ponad 1,6 miliarda złotych, o 27% więcej niż w roku poprzednim. Wartość portfela kredytów hipotecznych GE Money Banku na koniec 2005 roku wyniosła 3,99 miliarda złotych.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank