1.8 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościGE Money Bank tworzy 300 nowych miejsc pracy

GE Money Bank tworzy 300 nowych miejsc pracy

GE Money Bank prowadzi nabór na stanowiska mobilnych konsultantów na terenie całego kraju. Wszystkie osoby ceniące sobie niezależność jak również chcące pracować na własny rachunek mają szansę na zarobki proporcjonalne do własnego zaangażowania oraz organizacji pracy. Do końca roku, GE Money Bank zamierza powiększyć grono swoich konsultantów aż o 300 osób. Nowe miejsca pracy są tworzone w ramach projektu GEMboy, umożliwiającego bezpośrednią sprzedaż produktów bankowych, w miejscu wyznaczonym przez klienta, np. jego domu czy biurze. GEMboy wspiera pracę konsultantów poprzez zaawansowany informatyczny system mobilnej sprzedaży oraz rozbudowaną bazę danych obecnych, jak i potencjalnych klientów banku.

“Intensywna ogólnopolska rekrutacja mobilnych konsultantów odzwierciedla szybki rozwój tego kanału sprzedaży w GE Money Banku. Koncepcja aktywnego docierania do klienta, w ramach projektu GEMboy, okazała się sukcesem, a wyniki naszych konsultantów potwierdzają to każdego dnia.” – mówi Wojciech Kąkol, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej GE Money Banku.

To właśnie baza danych, zapewniana przez bank, jest zasadniczym narzędziem wspierającym pracę konsultantów – doradców. Konsultanci współpracują z GE Money Bankiem w oparciu o własną działalność gospodarczą lub są delegowani przez firmy pośredniczące.
Propozycja współpracy z GE Money Bankiem kierowana jest do osób w różnym wieku, gotowych pracować na własny rachunek i posiadających dobre umiejętności komunikacyjne. Mobilnym konsultantom bank zapewnia szkolenia z zakresu produktów bankowych, a także regularne warsztaty wspierające proces doradzania klientom i sprzedaży. Zarobki konsultantów są nielimitowane, a jedynym ograniczeniem wynagrodzenia jest własna organizacja pracy, zaangażowanie i wyniki sprzedaży osiągane w pracy z klientami.
Zadaniem konsultantów GEMboy jest dotarcie do klientów, zapewnienie doradztwa dotyczącego zarządzania finansami domowymi, jak również zaproponowanie i sprzedaż, dostosowanego do potrzeb i możliwości klienta produktu bankowego. Podstawowymi produktami oferowanymi przez bank za pośrednictwem doradców są obecnie: karty kredytowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne. Praca w charakterze mobilnego konsultanta jest atrakcyjną ofertą telepracy dla wszystkich osób, w szczególności tych, które nie mogą lub nie chcą podjąć regularnej pracy na etacie. Jest także szansą powrotu do życia zawodowego, np. dla kobiet wychowujących dzieci.
Więcej informacji o możliwościach współpracy z GE Money Bankiem można uzyskać pod numerem telefonu 058 307 61 33.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank