8.2 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościModyfikacja oferty kredytów hipotecznych

Modyfikacja oferty kredytów hipotecznych

GE Money Bank zmodyfikował swoją ofertę, wprowadzając kilka udogodnień dla klientów planujących w najbliższym czasie skorzystanie z kredytu hipotecznego. Przede wszystkim, zniesiono opłatę za wcześniejszą spłatę kredytów udzielanych we frankach szwajcarskich (CHF). Ponadto bank obniżył też oprocentowanie kredytów mieszkaniowych dla Klientów, którzy posiadają niewielki wkład własny lub nie posiadają go wcale. Z tych udogodnień mogą skorzystać osoby, które w dniach od 18 maja do 30 czerwca 2006 r. włącznie złożą w banku kompletny wniosek kredytowy.
Nowości wprowadzone w maju 2006 roku do oferty GE Money Banku są uzupełnieniem aktualnej promocji, w ramach której bank oferuje szeroką gamę rozwiązań dla kredytów udzielanych w złotówkach i we frankach szwajcarskich:

  • Kredyt Start – przeznaczony dla osób, którym zależy na jak najniższych opłatach wstępnych. Wybór tego kredytu oznacza najniższą prowizję oraz najniższe opłaty z tytułu niskiego wkładu własnego.
  • Kredyt Perspektywa – zapewnia bardzo niskie oprocentowanie.
  • Kredyt Równowaga – to rozwiązanie dla Klientów szukających równowagi między niskim oprocentowaniem, a niskimi opłatami wstępnymi. Kredyt ten stanowi optymalne połączenie Kredytu Start i Kredytu Perspektywa.

Ponadto wybór oferty promocyjnej oznacza też brak opłat za zmianę waluty oraz podwyższenie kwoty kredytu jak i możliwość skorzystania z odroczenia spłaty kapitału do 24 miesięcy od wypłaty pierwszej transzy kredytu.
Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Banku. W roku 2005 bank udzielił ich na łączną kwotę ponad 1,6 miliarda złotych, o 27% więcej niż w roku poprzednim. Natomiast w pierwszym kwartale 2006 roku wartość udzielonych przez GE Money Bank kredytów hipotecznych wzrosła dwukrotnie w porównaniu z analogicznym okresem 2005 roku.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank