22.1 C
Warszawa
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościFundusze PIONEER dostępne w Banku BPH

Fundusze PIONEER dostępne w Banku BPH

Bank BPH rozpoczął dystrybucję funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez najstarsze i największe na polskim rynku towarzystwo funduszy inwestycyjnych – Pioneer Pekao TFI. Rozszerzenie oferty Banku BPH jest efektem współpracy z Pekao S.A. w ramach projektu integracji Grupy UniCredit w Polsce. Szeroki wachlarz funduszy inwestujących zarówno na polskim, jak i na światowych rynkach kapitałowych pozwala na realizację najbardziej wyrafinowanych strategii inwestycyjnych.
W ofercie Banku BPH można nabyć niespotykane dotąd na polskim rynku Fundusze typu mix: 20, 40 i 60, w których alokacja aktywów jest tak dopasowana, aby spełniała zróżnicowane oczekiwania Klientów odnośnie ryzyka inwestycyjnego (20, 40 i 60 wskazują na przeciętne zaangażowanie na rynku akcji).
Uwagę Klientów zainteresowanych inwestowaniem na różnych rynkach geograficznych należy skierować na ofertę Pioneer Funduszy Globalnych SFIO, w tym subfundusze:

  • Pioneer Dochodu i Wzrostu Rynku Chińskiego
  • Pioneer Dochodu i Wzrostu Rynku Japońskiego
  • Pioneer Dochodu i Wzrostu Regionu Pacyfiku

Możliwość dywersyfikacji inwestycji pomiędzy różne klasy akcji i obligacji, znacząco podnosi bezpieczeństwo oraz zwiększa potencjał zysku. W zależności od rodzaju wybranego funduszu istnieje możliwość realizacji wpłat i wypłat w złotówkach, euro oraz w dolarach amerykańskich.
Jednostki uczestnictwa można nabyć oraz przedstawić do odkupienia we wszystkich Oddziałach Banku BPH na terenie całego kraju. Aby rozpocząć oszczędzanie, chociażby w najstarszym funduszu inwestycyjnym w Polsce – Pioneer Zrównoważony FIO, istniejącym od 1992 roku i cieszącym się dużym zainteresowaniem, wystarczy już 500 zł.
Rozszerzenie oferty Banku BPH jest elementem współpracy w ramach grupy kapitałowej UniCredit. Stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów, poszukujących alternatywnych form inwestowania w produkty inwestycyjne, w tym głównie jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych.
Nawiązanie współpracy z Pioneer Pekao TFI zarządzającym aktywami rzędu dwudziestu miliardów złotych powierzonymi przez blisko sześćset tysięcy Klientów podnosi prestiż oferty Banku BPH.
Więcej informacji na temat nowej oferty można uzyskać u doradców w Oddziałach Banku, na stronie: www.inwestycje.bph.pl/pioneer lub pod numerem telefonu: 0 801 321 321 (koszt jak za połączenie lokalne).
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH