27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościeWYCIĄGI - nowa usługa w Banku BPH

eWYCIĄGI – nowa usługa w Banku BPH

W listopadzie br. oferta Banku BPH dla Klientów korporacyjnych została poszerzona o nową usługę – eWyciągi. eWyciągi to usługa dostępna bezpłatnie dla Klientów systemów bankowości elektronicznej BusinessNet oraz MultiCash PRO. Jest to nowy, elektroniczny sposób odbioru wyciągów bankowych w postaci plików PDF. Format ten jest najbardziej uniwersalną formą odczytu dokumentów. Pliki dystrybuowane są do klientów za pośrednictwem systemów BusinessNet i MultiCash PRO.
Zawartość wyciągów w formacie PDF jest w pełni zgodna z informacjami, znajdującymi się na wyciągach papierowych. Osoby, które z różnych względów nie chcą korzystać z bezpłatnych wyciągów elektronicznych, mogą korzystać z odpłatnych wyciągów papierowych. Nowa usługa Banku zapewnia Klientom najszybszą formę dostępu do informacji o wyciągach z rachunków bankowych. Tym samym przyczynia się znacząco do usprawnienia organizacji księgowości i znacznej oszczędności pieniędzy i czasu. Ważnym i dodatkowym atutem usługi eWyciągi, ze względu na możliwość rezygnacji z papierowej formy wyciągów na rzecz elektronicznych, jest ochrona środowiska.
Bank BPH dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Stale wprowadza nowoczesne rozwiązania, dzięki którym oferta Banku BPH spełnia najwyższe światowe standardy.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH