8.6 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościDzienna kapitalizacja w PKO BP

Dzienna kapitalizacja w PKO BP

Dzienna kapitalizacja w PKO BPZ dniem 18 sierpnia 2011 roku w ofercie PKO Banku Polskiego pojawiły się nowe produkty z dzienną kapitalizacją. Do końca września bieżącego roku PKO BP będzie posiadał w swojej ofercie 3 miesięczną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek, której oprocentowanie sięgnie 4,05%. Odpowiada to oprocentowaniu na poziomie 5% na zwykłej, standardowej lokacie bankowej.
Dodatkowo, wszyscy klienci banku PKO BP będący posiadaczami ROR-ów będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty Konta Oszczędnościowego Plus. Jego oprocentowanie wyniesie 3,9% w skali roku i będzie ono miało dzienną kapitalizację odsetek. Oferta będzie dostępna do 29 grudnia 2011 roku włącznie. Konto Oszczędnościowe Plus jest oprocentowane w skali odpowiadającej oprocentowaniu 4,81% na standardowym produkcie depozytowym. Osoby nieposiadające rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP również mogą skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, bowiem wystarczy, że otworzą w banku swój ROR.
Warto podkreślić, że prowadzenie Konta Oszczędnościowego Plus jest całkowicie bezpłatne. Jeśli klient PKO BP zdecyduje się na skorzystanie z tej oferty i będzie oszczędzał na Koncie Oszczędnościowym Plus, jednocześnie będzie mógł skorzystać z usług bankowości elektronicznej w ramach serwisu iPKO.
Lokata z dzienną kapitalizacją to prawdziwa nowość w ofercie PKO BP. Jest ona łatwo dostępna dla wszystkich obecnych i potencjalnych klientów. Aby ją założyć nie trzeba wychodzić z domu, bowiem operację tą można przeprowadzić za pośrednictwem serwisu iPKO. Założenie lokaty jest również możliwe w oddziałach i agencjach PKO BP. Co więcej, PKO BP oferuje klientom korzystającym z lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek i deponujących na niej nowe środki, wyższe oprocentowanie. Może ono wynieść maksymalnie do 4,5%, co odpowiada oprocentowaniu rzędu 5,55%, jakie można uzyskać na zwykłej lokacie. Minimalna wartość lokaty to 1000 zł, dzięki czemu oferta depozytowa PKO BP staje się powszechnie dostępna.
To nie jedyne atrakcyjne oferty produktowe w PKO BP. W swoim asortymencie bank posiada konta oszczędnościowe walutowe, w euro, frankach szwajcarskich i w dolarach. Walutowe Konta Oszczędnościowe mają poważny atut, w postaci możliwości spłacania kredytów mieszkaniowych udzielonych przez PKO Bank Polski w walucie, bez ponoszenia przez klienta jakichkolwiek kosztów, związanych z prowadzeniem konta lub przewalutowaniem.
Na koniec I półrocza 2011 roku PKO BP prowadził łącznie ponad 1,17 mln kont oszczędnościowych, na których ulokowane było 21,12 mld zł.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: PKO Bank Polski