22.4 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościDominet Bank wprowadza karty przedpłacone

Dominet Bank wprowadza karty przedpłacone

Dominet Bank wprowadził do swojej oferty sportowe karty przedpłacone: Mastercard “Wisła Kraków Komercyjna” oraz “Wisła Kraków Honorowa”. Umożliwiają one dokonywanie transakcji bezgotówkowych oraz wypłat z bankomatu w ramach zgromadzonych na rachunku środków. Dzienny limit transakcji wynosi 5 tysięcy złotych.

“Zgodnie z naszą strategią sukcesywnie rozszerzamy portfolio produktów uwzględniając zróżnicowane potrzeby finansowe Klientów banku. Karty przedpłacone są pewnego rodzaju elektroniczną portmonetką. Wprowadziliśmy je do naszej oferty z myślą o aktywnych, młodych ludziach, którzy są sympatykami swoich klubów sportowych, jednak – ze względu na brak zdolności kredytowej – nie mogą otrzymać karty kredytowej. Mamy nadzieję, że nowa oferta Dominet Banku, którą będziemy stopniowo rozszerzać o produkty dla sympatyków kolejnych klubów sportowych, znajdzie uznanie wśród naszych obecnych i przyszłych Klientów.” – mówi Sylwester Cacek, przewodniczący rady nadzorczej Dominet Banku.

Osoby korzystające z nowych kart Dominet Banku mają możliwość wypłaty środków pieniężnych z ponad 8 tysięcy bankomatów oraz dokonywania płatności w około 115 tysiącach sklepów w całej Polsce ale również w punktach handlowo-usługowych oraz bankomatach akceptujących karty MasterCard na całym świecie. Od wszystkich transakcji bezgotówkowych, jak również od transakcji dokonywanych we własnych bankomatach i bankomatach Euronetu, Dominet Bank nie pobiera żadnych opłat.
W przypadku pozostałych bankomatów opłata wynosi 5 złotych. Ponadto posiadacze kart przedpłaconych mają możliwość bieżącego kontrolowania swoich wydatków za pośrednictwem bankowości internetowej oraz Infolinii Banku i wybranych bankomatów.
Warunkiem otrzymania karty jest założenie Rachunku Karty Przedpłaconej i dokonanie niezbędnej wpłaty na poczet opłaty za wydanie oraz korzystanie z karty w wysokości 150 złotych. Część dochodu z transakcji bezgotówkowych dokonywanych z ich użyciem jak również z tytułu opłaty za wydanie oraz korzystanie z karty, Dominet Bank przekazuje na rzecz Wisły Kraków zgodnie z zawartą na początku czerwca br. umową z klubem.
Karta przedpłacona MASTERCARD “Wisła Kraków Komercyjna”:
W przypadku karty “Wisła Kraków Komercyjna” Klienci mogą wybrać następujące napisy na karcie: WISŁA KRAKÓW, KIBIC WISŁY KRAKÓW, BIAŁA GWIAZDA, WISŁA 100 LAT, KARTA JUBILEUSZOWA, KARTA HONOROWA, WISŁA KRAKÓW GOLA lub wybrać kartę bez napisu.
Karta przedpłacona MASTERCARD “Wisła Kraków Honorowa”:
źródło: Dominet Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Dominet Bank