14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościDokumenty za Klienta

Dokumenty za Klienta

Klienci MultiBanku ubiegający się o kredyty dla małych firm nie muszą trudzić się dostarczaniem części dokumentów, które dotychczas byli zobowiązani przedstawić instytucji finansowej.

“Wprowadziliśmy nową usługę specjalnie dla właścicieli małych firm, którzy wnioskują o kredyt zabezpieczony wpisem na hipotekę oraz zastawem na pojeździe.” – tłumaczy Sylwester Świątek, odpowiadający za Wydział Małych Firm w MultiBanku – “Pracownik placówki, na życzenie Klienta, może w jego zastępstwie uzyskać z sądu takie dokumenty jak odpis KRS, KW, lub wyciąg z rejestru zastawów.” – dodaje Świątek.

Procedura jest wyjątkowo prosta. Klient, który chce zaoszczędzić na czasie oraz zminimalizować osobiste zaangażowanie w proces kredytowy, wypełnia w banku formularz dyspozycji. Następnie wpłaca środki na pobranie prowizji lub deklaruje zgodę na przelanie ich z konta swojej firmy i na tym kończy swoje formalności.
Pracownik banku składa wniosek o dokument i jeszcze tego samego dnia lub najpóźniej następnego, otrzymuje na specjalną skrzynkę żądany dokument w formie elektronicznej. Dołącza go do dokumentacji kredytowej w imieniu Klienta kontynuując proces kredytowy.

“Ułatwienie, które oferujemy cieszy się dużym powodzeniem u Klientów. Oszczędza ich drogocenny czas minimalizując formalności, a to wyjątkowo korzystne dla przedsiębiorców.” – ­uważa Sylwester Świątek.

Nowa funkcjonalność wiąże się z opłatą manipulacyjną MultiBanku (30zł).
Koszty dokumentu sądowego są zgodne z taryfą danego sądu.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank