20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościDobry (m)PLAN na nowe lokum

Dobry (m)PLAN na nowe lokum

mBank wprowadza nowe, korzystne zmiany w zasadach przyznawania kredytów oraz pożyczki w ramach mPLANU hipotecznego. Dopasowując swoje produkty do wymagań Klientów, mBank dokonał zmian w ofercie hipotecznej:

  • zwiększenie maksymalnej kwoty kredytu mieszkaniowego i konsolidacyjnego do 100% (z 70% w przypadku kredytu konsolidacyjnego) wartości zabezpieczenia. Dodatkowo Klient może otrzymać 10% LTV na opłaty okołokredytowe, czyli łącznie 110% wartości LTV
  • zwiększenie maksymalnej kwoty pożyczki hipotecznej do 75% LTV (z 65%)
  • zwiększenie dostępnej kwoty gotówki, udzielonej w ramach kredytu konsolidacyjnego z 30.000 zł do 50.000 zł

Ponadto istnieje również możliwość uzyskania pożyczki przez dwóch wnioskodawców niepozostających ze sobą w związku małżeńskim.
W przypadku refinansowania kredytu mieszkaniowego i spłaty kredytu hipotecznego konsolidacyjnego istnieje możliwość uzyskania kredytu w wysokości pierwotnie zaciągniętego.
Kredyt konsolidacyjny w mBanku przyznawany jest na spłatę zobowiązań w innych bankach z tytułu kredytów konsumpcyjnych (w tym samochodowych, linii odnawialnych w rachunku, kart kredytowych oraz kredytów mieszkaniowych).
Udzielany jest maksymalnie na 20 lat, po przedstawieniu odpowiedniego zabezpieczenia hipotecznego. Część kwoty kredytu konsolidacyjnego może też zostać przeznaczona na cel nieokreślony, przy czym nie może ona przekroczyć 30 proc. kwoty udzielonego kredytu konsolidacyjnego ani wartości 50.000 zł.
Pożyczka w ramach mPLANU hipotecznego przyznawana jest na wybrany, dowolny cel konsumpcyjny (niemieszkaniowy), maksymalnie na 20 lat, po przedstawieniu odpowiedniego zabezpieczenia hipotecznego. Pożyczka hipoteczna to korzystny sposób na uzyskanie większych środków finansowych.
O atrakcyjności mPLANU hipotecznego świadczy:

  • mechanizm bilansujący – czyli sposób na zmniejszenie odsetek od kredytu złotówkowego i skrócenie okresu jego spłaty
  • atrakcyjne oprocentowanie kredytu
  • brak ukrytych opłat i prowizji – np. za wcześniejszą spłatę, czy przewalutowanie kredytu
    wygoda – informacje o kredycie dostępne są przez Internet i telefon

źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę:
mBank