12.8 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościDo 550 tys. zł dla profesjonalistów w BIZ Banku

Do 550 tys. zł dla profesjonalistów w BIZ Banku

Decyzja o finansowaniu nawet w jedną minutę i dostęp do środków w ciągu 24 godzin – tak teraz prezentuje się nowa oferta kredytowa BIZ Banku dla przedstawicieli tzw. wolnych zawodów. Ponadto bank wydłużył okres kredytowania do 12 lat i nie wymaga zabezpieczeń.

 

 – Przygotowując tę ofertę wyznaczyliśmy sobie dwa cele: jak najmniej formalności, jak najszybszy dostęp do środków – wyjaśnia Agnieszka Porębska-Kość, dyrektor Obszaru Bankowości Przedsiębiorstw i Finansowania w BIZ Banku. – Dlatego klienci nie muszą przedstawiać nam sterty dokumentów, a decyzja kredytowa podejmowana jest podczas spotkania z doradcą.

 

Kredyt nazwany „Kredytem dla Profesjonalistów” przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą od co najmniej sześciu miesięcy. Otrzymane środki mogą oni przeznaczyć na dowolny cel lub na spłatę innych kredytów. – Wyjątkowe warunki kredytowania przygotowaliśmy dla lekarzy – dodaje Alicja Pawluk, zastępca dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Przedsiębiorstw w BIZ Banku. – Mogą oni otrzymać nawet 550 tys. zł. Tę ofertę bank kieruje szczególnie do lekarzy, ale także weterynarzy, farmaceutów, również do notariuszy, adwokatów, radców prawnych, biegłych rewidentów, doradców podatkowych.

 

Natomiast „Kredyt dla Ekspertów” ograniczony jest do kwoty 300 tys. zł i okresu kredytowania 96 miesięcy. Bank przygotował tę ofertę z myślą o m.in.: właścicielach niepublicznych placówek edukacyjnych, aptek, laboratoriów medycznych oraz syndykach, maklerach, doradcach inwestycyjnych.

Nowe Kredyty dla Profesjonalistów i Ekspertów dostępne są w ponad 50 oddziałach BIZ Banku, telefonicznym Centrum Obsługi oraz u pośredników finansowych na terenie całego kraju.

Warto dodać, że nowi klienci, którzy do 21 czerwca zaciągną kredyt w BIZ Banku w kwocie minimum 200 tys. zł, otrzymają w prezencie tablet Samsunga.

Źródło: FM Bank PBP