17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościCiti Handlowy z nowinkami dla klientów

Citi Handlowy z nowinkami dla klientów

Citi Handlowy z nowinkami dla klientówBanki komercyjne w Polsce zaciekle walczą o klientów. Starają się utrzymać lojalność tych, których mają, ale najważniejsze jest dla nich przyciągnięcie zupełnie nowych klientów do banku, którzy w przyszłości będą generowali dla niego zyski. W podobny sposób postępuje Citi Handlowy, który w ostatnim czasie mocno stawia na innowacje dla klientów.

Dba o komfort wykorzystywania produktów i usług finansowych, jakie im oferuje. Klienci Citi Handlowego mogą zainstalować na swoim telefonie komórkowym specjalną aplikację mobilną, pozwalającą na obsługę swojego konta z poziomu komórki. Zawsze i wszędzie mogą więc sprawdzić stan swojego konta, wykonać przelew czy zlecić stałą opłatę.

Telefon komórkowy może być też dla nich pomocny przy płaceniu w szybki sposób za rachunki i faktury. Bankowość mobilna Citi Handlowego w ostatnim czasie przeszła wiele modyfikacji. Powstała w jej obrębie między innymi tzw. FotoKasa pozwalająca na płacenie rachunków poprzez sfotografowanie kodu obrazkowego widniejącego na fakturze. Płatność w takim przypadku jest realizowana automatycznie za pośrednictwem zainstalowanej na telefonie komórkowym klienta, aplikacji bankowości mobilnej Citi Handlowego. Klient nie musi wpisywać do formularza wykonania przelewu żadnych danych, ani numeru konta. Wystarczy, że wprowadzi do systemu FotoKasa zdjęcie kodu obrazkowego rachunku i zatwierdzi wypełnioną dyspozycję przelewu.

FotoKasa Citi Handlowego na pewno stanie się znacznie bardziej atrakcyjna dla klientów w momencie, gdy więcej usługodawców będzie umieszczało na rachunkach i fakturach kod obrazkowy, pozwalający na zrealizowanie szybkiej płatności. Jak dotychczas z takimi kodami można spotkać się na rachunkach z PGNiG czy też na fakturach od operatora sieci komórkowej Orange.

Możliwość wykonania szybkiej zapłaty za rachunek w FotoKasie, to nie jedyna nowinka Citi Handlowego. Już wkrótce zaproponuje on swoim klientom zwrot do 10% wartości rachunków opłacanych za pośrednictwem FotoKasy. Taki gratis powinien zmotywować konsumentów nie tylko do przejścia do Citi Handlowego z innego banku, ale przede wszystkim do korzystania z FotoKasy, która jak dotychczas jest jedynie pewną nowością, innowacją, która rzadko kiedy jest tak naprawdę stosowana w praktyce.

Oferta zwrotu klientowi do 10% wartości rachunków płaconych w FotoKasie dotyczy wszystkich klientów – nowych i obecnych Citi Handlowego. Maksymalny zwrot może wynieść jedynie 100 zł.