30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościCiti Handlowy rozpoczyna współpracę z Grupą Warta

Citi Handlowy rozpoczyna współpracę z Grupą Warta

Citi Handlowy rozpoczyna współpracę z nowym partnerem ubezpieczeniowym Grupą Warta. Klienci Citi Handlowy uzyskają dostęp do nowych rozwiązań ubezpieczeniowych odpowiadających na potrzeby klientów banku. Obok oferty produktowej dostosowanej do różnych segmentów Klientów oraz kanałów sprzedaży, rozwojowi będzie podlegać model obsługi Klientów, zapewniający specjalistyczne wsparcie w zakresie planowania finansowego opartego o rozwiązania ubezpieczeniowe.

 

Wraz z inauguracją współpracy z Grupą Warta Citi Handlowy rozpoczyna rozbudowę kompleksowej oferty produktów ubezpieczeniowych, w szczególności o charakterze ochronnym. U jej podstaw stanie platforma technologiczna, która usprawni obsługę klienta oraz pozwoli na większą elastyczność jeśli chodzi o oferowane produkty. Możliwość skutecznego dopasowania oferty do potrzeb klienta, jej różnorodność i atrakcyjność warunków to jedne ze strategicznych założeń naszej współpracy z nowym silnym partnerem ubezpieczeniowym, podkreślił Wojciech Adamczyk, Dyrektor Departamentu ds. Produktów Citi Handlowy.

 

Zmieni się także bezpośrednia obsługa w zakresie oferty ubezpieczeniowej co będzie dodatkowo wzmacniać jakość świadczonych usług. W placówkach banku do dyspozycji klientów oddani zostaną – obok doradców bankowych czy ekspertów walutowych- również eksperci ubezpieczeniowi,dodaje Wojciech Adamczyk.

 

W pierwszym etapie współpracy Citi Handlowy oraz Grupy Warta do dyspozycji klientów zostanie oddane ubezpieczenie ochronne – Platynowa Ochrona Plus Indywidualne ubezpieczenie terminowe na życie. Oferta skierowana jest do klientów posiadających w banku konto CitiPriority, Citigold oraz Citigold Private Client.

 

Nawiązanie współpracy z Citi Handlowy jest wyraźnym przykładem konsekwentnie realizowanej przez nas strategii. Jesteśmy wiodącym graczem na rynku bancassurance, a jako taki współpracujemy z kluczowymi bankami w kraju. Do tej grupy z pewnością zalicza się Citi Handlowy -mówi Monika Woźniak-Wołek, dyrektor departamentu Bancassurance w Warcie i dodaje:W pierwszym kroku proponujemy klientom Platynową Ochronę Plus, idealne rozwiązanie dla osób chcących zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe. To nie przypadek, że pierwszym ubezpieczeniem Warty w portfolio Citi Handlowy jest produkt ochronny. Obserwujemy rynek oraz potrzeby klientów i bazując na tym spodziewamy się znaczącego wzrostu zainteresowania tradycyjnymi ubezpieczeniami, uzupełniającymi ofertę inwestycyjną.

 

Platynowa Ochrona Plus to ubezpieczenie z wysokimi sumami ubezpieczeń na wypadek śmierci z dowolnej przyczyny z możliwością elastycznego skomponowania zakresu ochrony. Klient może rozszerzyć zakres ochrony i dostosować go do indywidualnych potrzeb. Pozwala na to specjalny Program Ochronny Plus w skład którego wchodzi 8 umów dodatkowych. Zapewniają one dodatkowe wsparcie finansowe m.in. w przypadku ciężkiej choroby (m.in., np. zawarł, udar, nowotwór), pobytu w szpitalu, konieczności przeprowadzania operacji, w przypadku powstania inwalidztwa spowodowanego wypadkiem. Elastyczność dotyczy również czasu trwania umowy, która może być zawarta już na okres 1 roku, z możliwością kontynuacji nawet do 70 roku życia.

 

Warta to jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce. Oferuje ubezpieczenia majątkowe oraz na życie co pozwala na zapewnienie klientom indywidualnym oraz firmom kompleksowej oferty tj. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie – zarówno o charakterze ochronnym, jak inwestycyjnym.