11.3 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościCash4you - bezpłatne wypłaty gotówki

Cash4you – bezpłatne wypłaty gotówki

Klienci mBanku mają dostęp do bezpłatnych wypłat gotówki w niemal 1500 bankomatach na terenie całego kraju. Od 1 czerwca br. posiadacze bezpłatnej karty debetowej Visa Electron w mBanku oraz izzyBanku mogą bez prowizji wypłacać pieniądze z sieci niemal 200 bankomatów cash4you. W bankomatach można wypłacić kwotę będącą wielokrotnością 20 zł.

“Bankomaty cash4you znajdują się zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miastach, w miejscach, gdzie nie ma w pobliżu maszyn Euronet i BZ WBK. Dlatego nasi Klienci mają teraz jeszcze szerszy dostęp do bezprowizyjnych wypłat gotówki.” – mówi Artur Binkowski z mBanku.

Tym samym Klienci mBanku zyskali dostęp do prawie 1500 maszyn należących, poza Cash4you, do sieci Euronet jak również BZ WBK. W celu umożliwienia Klientom szybkiego zlokalizowania czynnych wpłatomatów i bankomatów znajdujących się w danym mieście, na stronie mBanku umieszczona jest wyszukiwarka.
Wyszukiwarka pozwala na znalezienie lokalizacji zarówno bankomatów sieci Euronet, BZWBK i cash4you, jak i wpłatomatów mBanku. Dane o wpłatomatach (lokalizacja, godziny dostępu, automatyczne uwzględnianie nowych urządzeń) aktualizowane są automatycznie, także te dotyczące ewentualnych awarii wpłatomatu z podaniem orientacyjnego terminu przywrócenia sprawności.
Do 3 września trwa promocja bankomatów sieci cash4you pod hasłem “Wyciągnij więcej z ….. bankomatu”. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zarejestrować swoje transakcje poprzez wysłanie wiadomości sms na numer podany na stronach cash4you. W czasie jej trwania nagrodzeni zostaną najbardziej aktywni Klienci sieci (którzy zgłoszą w danym tygodniu największą liczbę wypłat).
Do wygrania jest sprzęt marki Whirlpool (kuchenki mikrofalowe, pralki, lodówki i zmywarki).
Na zakończenie, spośród wszystkich transakcji zarejestrowanych w czasie trwania promocji, zostaną wybrane numery telefonów, których użytkownicy zarejestrowali największe ilości wypłat. Zwycięzcy otrzymaja nagrody główne – nową Toyotę Yaris, lodówkę Side by Side marki Whirlpool oraz iPody shuffle.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank