15 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościBRE Bank doceniony

BRE Bank doceniony

Rozwiązania BRE Banku oparte o platformę bankowości internetowej – iBRE Connect, oraz iBRE Trade, który łączy w sobie moduły iBRE Trade Finance oraz iBRE Invoice.net zostały wyróżnione przez jury międzynarodowego magazynu Banking Technology. Członkowie jury uznali te rozwiązania za szczególnie godne polecenia w kategorii Najlepsze wykorzystanie technologii informatycznych w Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej.

“iBRE to platforma, która jest nieustannie rozwijana tak, aby nie tylko spełniała, ale i wyprzedzała oczekiwania naszych Klientów. Za to właśnie zostaliśmy docenieni. Wyróżniono nasze rozwiązania wspomagające integrację Klientów z bankiem w kontekście realizacji rozliczeń i wymiany informacji a także nowatorskie podejście do budowania relacji z Klientami korporacyjnymi.” – mówi Dariusz Nalepa, Dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej BRE Banku.

Banking Technology Award jest jednym z najważniejszych międzynarodowych wyróżnień przyznawanych instytucjom finansowym inwestującym i rozwijającym nowoczesne technologie w celu efektywnego wspierania procesów zarządzania bankiem.
Jest to już czwarte w tym roku wyróżnienie dla BRE Banku za stworzenie i rozwijanie iBRE. Kompleksowe podejście twórców iBRE do oczekiwań użytkowników platformy zostało docenione w 2009 r. w Konkursie EUROPRODUKT. Na uznanie zasłużył w BRE Banku zakres oferty produktowej dostępnej przez Internet, funkcjonalność oraz strategia wykorzystania Internetu na poziomie rozwiązań z zakresu bankowości transakcyjnej, jak i funkcji informacyjnych.
Platforma została uhonorowana pierwszym miejscem w konkursie „World’s Best Internet Banks” w kategorii „Najlepsza Zintegrowana Bankowa Platforma Korporacyjna 2009” Global Finance w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jako rozwiązanie spełniające najwyższe europejskie standardy jakości.
źródło: BRE Bank – informacja prasowa