8.6 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościBilans zysków i strat - Data Center czy serwerownia?

Bilans zysków i strat – Data Center czy serwerownia?

Bilans zysków i strat – Data Center czy serwerownia?
21 stycznia 2016r. | Warszawa

Centrum Konferencyjne Atrium
Budynek Atrium Tower

banner_data_center_750x140

Wdrażanie Data Center to obecnie najkorzystniejsze z rozwiązań, jakie można wdrożyć w celu przechowywania danych. Gwarantuje to pewny i bezpieczny przepływ informacji, ochronę danych oraz stabilność przechowywanych przez firmy zasobów.

Podczas ósmej edycji konferencji „Bilans zysków i strat – Data Center czy serwerownia” zaproszeni eksperci będą rozmawiać o wymogach dotyczących serwerowni i centrów danych oraz zarządzaniu nimi, wyposażeniu i proponowanych rozwiązaniach, praktycznych aspektach data center. Poruszona zostanie również kwestia finansów – optymalizacja kosztów.

Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za utrzymanie infrastruktury technicznej firmy, zarządzanie centrami danych w firmie, dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu, kierowników projektów, szefów działów technicznych i działów IT, bezpieczeństwa, osób odpowiedzialnych za składowanie i przetwarzanie firmowych danych oraz do doradców zarządu, w tym osób odpowiedzialnych za wybór, zakup, utrzymanie firmowej infrastruktury.

Dla osób z grupy docelowej udział w konferencji jest bezpłatny!

kontakt:
Karolina Seliga
asystenka ds. promocji
tel. +48 720 911 823
e-mail: [email protected]