14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościBezpieczny samochód z Dominetem

Bezpieczny samochód z Dominetem

Grupa Dominet we współpracy z wiodącymi Zakładami Ubezpieczeń – PZU S.A., TU Allianz Polska S.A., PTU S.A., MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz TUiR Warta S.A. przygotowała nowatorskie i atrakcyjne cenowo Programy Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Obejmują one jednoroczne jak i również wieloletnie pakiety OC/AC/NNW/ASS oraz zryczałtowane obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.
Programy Ubezpieczeń Komunikacyjnych zapewniają Klientom kompleksową ochronę pojazdów. Ponadto, osoby, które skorzystają z oferty Grupy Dominet będą mogły rozszerzyć zakres ubezpieczeń o dodatkowe, unikalne na rynku elementy. W wypadku szkody, osoby te nie będą musiały ponosić kosztów związanych z udziałem własnym oraz amortyzacji części. Ubezpieczenie pokryje również koszty naprawy tzw. szkody drobnej, np. wymiany zamków w przypadku zgubienia kluczyków do pojazdu. Naprawy te nie będą miały wpływu na wysokość składki przy kontynuacji ubezpieczenia.

“Jako jedna z wiodących firm na rynku kredytów samochodowych Dominet zawsze oferował swoim klientom atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne. Nasza nowa propozycja w tym zakresie jest bardzo korzystna zarówno dla właścicieli samochodów nowych, jak i używanych. Osoby, które zdecydują się na wykupienie ubezpieczenia za naszym pośrednictwem mogą mieć wpływ na kształt i zakres umowy oraz skorzystać z pomocy ponad 300 wykwalifikowanych doradców Dominet Banku.” – mówi Sylwester Cacek, prezes zarządu Dominet SA.

Klienci mogą zapoznać się oraz skorzystać z oferty ubezpieczenia w ponad 150 placówkach Dominet Banku oraz punktach sprzedaży pojazdów używanych współpracujących z Grupą Dominet na terenie całego kraju. Grupa Dominet zapewnia również szeroką ofertę współpracy w zakresie sprzedaży ubezpieczeń zarówno dla dealerów pojazdów używanych, agentów ubezpieczeniowych jak również osób, które chciałaby rozpocząć działalność gospodarczą i potrzebują stabilnego i doświadczonego partnera w biznesie.
źródło: Dominet Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Dominet Bank