8.2 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościBezpieczny kredyt mieszkaniowy

Bezpieczny kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK. Niezależnie od wysokości wkładu własnego oferujemy wszystkim atrakcyjne oprocentowanie, niską ratę w złotych oraz bardzo stabilne warunki spłaty, dzięki którym masz pewność, że wysokość rat Twojego kredytu nagle nie wzrośnie.
Dlaczego warto wziąć złotowy kredyt mieszkaniowy w BZ WBK?

  • niskie raty w złotych – np. dla kredytu w wysokości 90 000 zł miesięczna wysokość raty to tylko 463,53 zł!
  • stabilne raty przez cały czas trwania kredytu – WIBOR 6M + 0,5% marzy przez pierwsze dwa lata, a potem tylko 1% marzy dla każdego, niezależnie od kwoty kredytu i wkładu własnego.
  • 100% finansowania inwestycji bez kosztów ubezpieczenia brakującego wkładu własnego – dzięki czemu możesz pozwolić sobie na większe mieszkanie.
  • nawet 30 lat na spłatę kredytu – dzięki czemu Twoje miesięczne raty są naprawdę niskie.
  • pewność terminu – decydując się na nasz kredyt, masz pewność, że rozpatrzymy Twój wniosek w ściśle określonym, gwarantowanym przez Bank terminie.

Na co mogę przeznaczyć kredyt?
Z naszym kredytem możesz wszystko! Oprócz standardowych celów oferujemy także możliwość spłaty kredytu udzielonego przez inny bank, kredyt na zakup nieruchomości za granicą, kredyt konsolidacyjny, pożyczkę hipoteczną oraz możliwość refinansowania poniesionych wydatków.
Czy mogę sfinansować dodatkowe koszty?
Oczywiście że tak! Możesz sfinansować koszty dodatkowe poniesione w związku z zaciągnięciem kredytu hipotecznego lub z wyposażeniem lokalu w elementy trwale związane lub nie związane z lokalem. Dzięki temu nie musisz angażować własnych środków.
A co z opłatami i prowizjami?
Z naszym kredytem zawsze oszczędzasz. Opłaty oraz prowizje związane z jego zaciągnięciem obniżyliśmy do minimum (0,75% – dla posiadaczy Konta24 Prestiż w naszym Banku co najmniej od 6 miesięcy, 1% – jeśli co najmniej od 6 miesięcy posiadasz w BZ WBK inne konto osobiste, 2% – dla pozostałych Klientów), a w niektórych przypadkach zupełnie z nich zrezygnowaliśmy (nie zapłacisz na przykład prowizji za udzielenie kredytu przeznaczonego na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku oraz prowizji za przewalutowanie kredytu z waluty obcej na złote).
Czy muszę wyceniać nieruchomość?
Zawsze staramy się oszczędzać Twój czas i pieniądze, dlatego w przypadku zakupu domu lub mieszkania na rynku pierwotnym (od developera jak również spółdzielni mieszkaniowej znajdujących się na liście Banku) nie wymagamy przedstawienia wyceny wartości nieruchomości lub informacji bankowej.
Czy mogę liczyć na karencję w spłacie kredytu?
Tak – w okresie, kiedy masz większe wydatki możesz skorzystać z karencji oraz ograniczyć ilość pieniędzy przeznaczanych na spłatę kredytu. Proponujemy Ci nawet do 36 miesięcy karencji.
Czy mój kredyt będzie ubezpieczony?
Wybierając nasz kredyt, masz możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty ubezpieczeniowej domów i lokali mieszkalnych; pod względem ilości obejmowanych zdarzeń oraz swojej ceny jest to najlepsza oferta ubezpieczeniowa w swojej klasie. Dodatkowo proponujemy Ci również atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie (0,6 zł za 1000 zł ochrony) oraz ubezpieczenie ruchomości domowych (RTV, AGD, sprzęt fotograficzny lub turystyczny, meble itp.). ten atrakcyjny pakiet ubezpieczeń został przygotowany specjalnie dla Klientów naszego Banku we współpracy z Grupą Commercial Union Polska. Z tak zabezpieczonym kredytem Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie.
Jak szybko otrzymam kredyt?
W naszym Banku cenimy Twój czas, dlatego otrzymasz od nas pisemną gwarancję terminu określającą maksymalny czas rozpatrzenia dla Twojego wniosku. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, ostateczną decyzję kredytową podejmiemy w ciągu maksymalnie 10 dni, jeśli zaś uzyskujesz dochody z tytułu umowy o pracę rozpatrzymy Twój wniosek w ciągu 7 dni roboczych od momentu złożenia kompletu wymaganych dokumentów. W przypadku podjęcia pozytywnej decyzji po zadeklarowanym terminie obniżymy prowizję za rozpatrzenie wniosku o 100 zł za każdy dzień opóźnienia (nie więcej jednak niż 100% wartości prowizji określonej w umowie kredytowej).
Czy mogę zdecydować się na kredyt walutowy?
Tak. Jeśli akceptujesz ryzyko związane z wahaniami na rynku walut oraz ryzyko stopy procentowej, oprócz kredytu złotowego oferujemy Ci również korzystną ofertę kredytu w walucie obcej: EUR, CHF, USD, GBP.
*Kwota raty dla kredytu w wysokości 90 000 tys. zł oraz przy udziale środków własnych w kwocie 10 000 zł, udzielonego na okres 30 lat w systemie rat kapitałowo – odsetkowych. Wysokość raty podana jest według stanu na dzień 24 kwietnia 2006 roku dla oprocentowania WIBOR 6M + 0,5 p.p. obowiązującego w pierwszych dwóch latach spłaty kredytu. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyliczona zgodnie z “Ustawą o kredycie konsumenckim” (DzU Nr 100 z 2001., poz. 1081 z późn. zm) wynosi od 4,87%.
źródło: Bank Zachodni WBK – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Zachodni WBK