12.8 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościBEL Leasing zmieniła nazwę na Millennium Leasing

BEL Leasing zmieniła nazwę na Millennium Leasing

Bank Millennium informuje, iż w dniu 05.05.2006 roku – zgodnie z Postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – spółka Grupy Banku Millennium BEL Leasing sp. z o.o. zmieniła nazwę na Millennium Leasing sp. z o.o. Wraz ze zmianą nazwy Spółka wprowadza też nowy znak marketingowy (logo) i nowe kolory korporacyjne spójne z kolorystyką wszystkich spółek Grupy Banku Millennium.
Wprowadzona zmiana nie pociąga za sobą konieczności wprowadzenia jakichkolwiek zmian w stosunkach umownych Spółki z jej Klientami i kontrahentami.
Zmiana nazwy spółki leasingowej grupy na Millennium Leasing jest częścią programu budowy nowego wizerunku Grupy Banku Millennium, który towarzyszy programowi umacniania jej pozycji rynkowej. Program ten zakłada otwarcie 160 nowych placówek Banku w ciągu najbliższych trzech lat (w tym 57 w roku 2006) oraz wprowadzenie nowego modelu obsługi Klientów ze wszystkich segmentów rynku. W oparciu o istniejące i nowopowstałe placówki Bank będzie oferował swoje usługi, w tym także w zakresie sprzedaży krzyżowej produktów finansowych (produkty bankowe, leasingowe, hipoteczne, maklerskie, fundusze inwestycyjne) pod jedną marką Millennium. Proces zmiany kolorów korporacyjnych i znaków marketingowych (loga) Banku i spółek Grupy Banku Millennium, obejmujący też zmianę nazw niektórych z nich, dobiega już końca.
BEL Leasing sp. z o.o., od dzisiaj Millennium Leasing sp. z o.o., powstała w roku 1991. Millennium Leasing jest firmą uniwersalną, leasingującą praktycznie wszystkie rodzaje środków trwałych, w tym nieruchomości.
Oferta Spółki kierowana jest zarówno do małych i średnich pomiotów gospodarczych, działających w prawie wszystkich branżach, jak też do firm o bardzo dużych obrotach. Wartość aktywów przekazanych Klientom do używania w roku 2005 wyniosła 920 mln. złotych. Na koniec roku 2005 portfel leasingowy spółki wynosił ok. 1,6 mld zł, zysk netto 656,4 mln zł. (w tym z działalności leasingowej 55,1 mln zł). Udział w rynku ogółem wyniósł 5,7%, natomiast w rynku ruchomości 6,6%. Spółka posiada sieć 13 oddziałów i 25 przedstawicielstw w całej Polsce a jej produkty dostępne są też w oddziałach Banku Millennium.
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium