27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBank Millennium - stypendia dla polskich studentów

Bank Millennium – stypendia dla polskich studentów

Bank Millennium bcp, za pośrednictwem Fundacji Millennium bcp, ufundował roczne stypendia o wartości 18 tys. euro każde na studia MBA i 15 tysięcy euro każde na studia prawnicze dla polskich studentów na Katolickim Uniwersytecie Portugalii w Lizbonie (Universidade Catolica Portuguesa). Wsparcie Banku Millennium bcp dla programu MBA potrwa 6 lat począwszy od roku akademickiego 2006/2007. Zgodnie z umową Katolicki Uniwersytet Portugalii jest odpowiedzialny za promocję oraz sprawy administracyjne związane z ubieganiem się o to stypendium.
Równolegle Fundacja Millennium bcp oraz Katolicki Uniwersytet Portugalii podpisały umowę, zgodnie z którą zostanie utworzona specjalnie ufundowana katedra – Katedra Millennium bcp – która pozwoli Szkole Biznesu zatrudnić renomowanych wykładowców z zakresu finansów i marketingu.
Dla Banku Millennium bcp, które docenia role edukacji w rozwoju nowoczesnego społeczeństwa, ta inicjatywa jest kolejnym projektem realizowanym w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.
MBA Catolica jest wysokiej jakości międzynarodowym programem oferowanym przez Portugalską Szkołę Biznesu, akredytowanym przez AMBA (Stowarzyszenie MBA). Co roku, poza kadrą własną, zajęcia prowadzi tu około dwunastu wysokiej klasy wykładowców z wiodących amerykańskich i europejskich szkół biznesu. W zajęciach uczestniczą studenci z całego świata. Wszystkie informacje oraz aplikacje na kolejny rok akademicki można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.fcee.lisboa.ucp.pt.
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium