16.4 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościBank Millennium ponownie wyróżniony

Bank Millennium ponownie wyróżniony

Bank Millennium w międzynarodowym rankingu na najlepszy Bank oferujący usługi powiernicze w 2005r. ponownie został uhonorowany przez amerykański kwartalnik branżowy “Global Custodian Magazine” prestiżowym tytułem “Top Rated”, zarówno w kategorii obsługi klientów zagranicznych jak i krajowych. Wynik ten jest powtórzeniem sukcesu osiągniętego w 2004 roku, kiedy to po raz pierwszy Bank został uznany najlepszym bankiem powierniczym w Polsce.
Wyróżnienie jest szczególnie ważne, gdyż o wygranej Banku Millennium zadecydowali klienci, dowodząc tym samym zadowolenia z poziomu oferowanych przez Bank usług. Według opinii wyrażonej w ankietach, Bank został doceniony w szczególności za elastyczność oferty, sprawną i profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość serwisu względem ceny.
Banki były oceniane w osobnych obszarach usług powierniczych, podzielonych na takie kategorie jak m.in.: przechowywanie papierów wartościowych, rozliczanie transakcji, sprawozdawczość, obsługa operacji na papierach wartościowych czy też współpraca z klientem. Bank Millennium uzyskał najwyższy, spośród pozostałych banków rezultat.
Global Custodian Magazine jest wiodącym międzynarodowym magazynem, obejmującym swoją tematyką usługi związane z obsługą operacji na światowych rynkach papierów wartościowych. Publikowany pięć razy w roku przez firmę Asset International, Global Custodian dostarcza cennych analiz i komentarzy dot. ostatnich wiadomości oraz wydarzeń, mających miejsce na międzynarodowych rynkach kapitałowych. Magazyn jest rozpoznawany także dzięki wysokiej jakości redakcji oraz corocznych rankingów mierzących osiągnięcia i wykonanie usług świadczonych przez banki powiernicze, firmy brokerskie, zarządzających funduszami, które poprzez kolejne lata publikacji (od 1989) stały się uznanym benchmark’iem dla całej branży.
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium