30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBank Millennium: Nowe logo i wizerunek

Bank Millennium: Nowe logo i wizerunek

Nowe logo, nowy image, nowe oddziały, nowa strona internetowa to motto Bank Millennium na nowy etap rozwoju, który właśnie rozpoczynamy. W ciągu najbliższych trzech lat znacznie zmienimy i rozbudujemy naszą sieć oddziałów Banku Millennium, dzięki czemu będziemy bliżej naszych Klientów, oferując im pod jedną marką wszechstronny pakiet nowoczesnych usług finansowych. Zrewidujemy nasze procesy biznesowe, aby w naszym Banku każda sprawa była jeszcze prostsza.

Pod koniec marca strony internetowe banku zostaną zmienione zgodnie z nowym wizerunkiem, kolorami i logo.
Strona główna Banku:

Inspiruje nas życie
to nasz plan i sposób działania.

  • Potrzeby i satysfakcja każdego Klienta jest uzasadnieniem i motorem wszelkich naszych działań, inwestycji i wprowadzanych innowacji.
  • Życie naszych Klientów jest dla nas źródłem wiedzy, jak pełniej zaspokajać indywidualne potrzeby i wspierać realizację zbiorowych projektów i ambicji.
  • Silne przekonanie, że zawsze można lepiej, każe nam stale szukać nowych dróg i z wyprzedzeniem kształtować przyszłość.
  • Naszą ambicją jest, aby efekty naszej pracy natychmiast pozytywnie przekładały się na jakość życia osób, które z nich korzystają.
  • Wierzymy, że naszą pozycję na rynku wyznacza poczucie odpowiedzialności, równowaga, poszanowanie zasad etyki i prawa. Spokój i zaufanie naszych Klientów jest dla nas pierwszorzędnym celem.

źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium