27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBank BPH i konto Sezam Max

Bank BPH i konto Sezam Max

“Niezmiennie najlepsze” – pod takim hasłem Bank BPH rozpoczął 14 maja br. kolejną kampanię promującą konto Sezam Max. Bank zachęca Klientów do otwierania konta Sezam Max podkreślając niezmienność atrakcyjnych warunków oraz fakt, że nie jest to czasowa promocja, ale stała oferta. Bohaterem obecnej kampanii jest Janusz Weiss, który poprzez dociekliwe pytania stara się ustalić “co takiego max jest w koncie Sezam Max?” Sezam Max jest jedynym kontem na rynku, które łączy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce z wysokim oprocentowaniem środków (3,7 proc. w skali roku). Bank BPH wprowadził je do oferty jesienią 2005 roku.
Aby otworzyć konto Sezam Max wystarczą miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł. W ramach miesięcznej opłaty za konto – 12,95 zł – jego posiadacze mogą bez dodatkowych kosztów korzystać z szeregu usług, m. in.:

  • bezpłatnego dostępu do rachunku przez Internet lub telefon,
  • bezpłatnych przelewów przez Internet,
  • bezpłatnych poleceń zapłaty,
  • możliwości otwarcia darmowych rachunków dla dzieci,
  • możliwości otrzymania karty kredytowej za darmo.

Bank BPH oferuje również pomoc w przeniesieniu rachunku z innego banku, a także umożliwia przeniesienie i podwyższenie nawet o 20 proc. limitu salda debetowego.
Kreację przygotowała agencja Just, która pracuje dla Banku BPH od 2003 roku. Media zaplanował i zakupił MediaCom Warszawa.
Kampania potrwa do końca czerwca. Główne media wykorzystywane w komunikacji to telewizja, Internet, prasa, a także outdoor w 8 największych miastach.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH