14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualności„Bądź Zdrów” od Avivy

„Bądź Zdrów” od Avivy

„Bądź Zdrów” od AvivyTowarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva proponuje wszystkim klientom – obecnym i potencjalnym, pakiet medyczny pod nazwą „Bądź Zdrów”. Jest to ubezpieczenie, które z założenia ma pomagać wszystkim ubezpieczonym w kontaktach z lekarzami. Dzięki niemu uzyskają oni natychmiastową pomoc medyczną w każdej sytuacji.

Pierwszą zasadą obowiązującą w przypadku pakietu medycznego „Bądź Zdrów” jest to, że ubezpieczony może w szybki, a przede wszystkim – niczym nieograniczony sposób uzyskać pomoc lekarzy specjalistów. Może również skorzystać z badań diagnostycznych wykonywanych w sieci prywatnych placówek medycznych. Nie musi stać w kolejkach do lekarzy w publicznej służbie zdrowia, albo oczekiwać nawet kilka miesięcy na specjalistyczne badania. Szybkość ma ogromne znaczenie dla ratowania zdrowia i życia, stąd też właśnie na nią stawia ubezpieczalnia Aviva, oferując swój pakiet medyczny.

Klienci posiadający umowę ubezpieczenia Nowa Perspektywa mogą dokupić do niej pakiet medyczny „Bądź Zdrów”. Osoby, które nie uczestniczyły w takim ubezpieczeniu nie są jednak pozbawione szansy na jego wykupienie, ponieważ pakiet ten występuje również pod postacią samodzielnego produktu ubezpieczeniowego.

Konstrukcja ubezpieczenia „Bądź Zdrów” w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Aviva, obejmuje 3 warianty produktu. Pierwszy z nich to pakiet Podstawowy, ze standardowymi usługami medyczny, drugi to pakiet Rozszerzony, a trzeci – Platynowy. Poszczególne pakiety medyczne „Bądź Zdrów” różnią się pomiędzy sobą zakresem dostępnych lekarzy specjalistów, jak i badań diagnostycznych. Jak można się domyślać, największy zakres ma pakiet Platynowy. Ubezpieczenie „Bądź Zdrów” w Towarzystwie Aviva można wykupić w wersji indywidualnej i rodzinnej. W opcji rodzinnej cena ubezpieczenia pozostaje stała, bez względu na to, jak wiele osób będzie ono obejmowało swoim zasięgiem.

Najważniejsze jest to, że w ramach pakietu „Bądź Zdrów” ubezpieczalnia nie wprowadza żadnych limitów dostępu do lekarzy specjalistów. Dla pacjentów cenne jest to, że mogą oni korzystać z konsultacji lekarskich ze specjalistami bez konieczności wcześniejszego uzyskania skierowania od internisty. Na wizyty lekarskie pacjent umawia się telefonicznie, uzgadniając termin i godzinę wizyty. Niektóre placówki pozwalają również na rejestrację wizyt przez Internet, co jest bardzo wygodną opcją dla samych pacjentów.

Pakiet medyczny „Bądź Zdrów” klient może dodatkowo rozszerzyć o program assistance.

Więcej o ubezpieczeniach oraz aktualna oferta w dziale Ubezpieczenia.