24 C
Warszawa
środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaAktualności3x0 w kredycie hipotecznym w Credit Agricole

3×0 w kredycie hipotecznym w Credit Agricole

kredyt_Credit_Agricole_kwadratPomimo wygaszenia programu preferencyjnych kredytów z dopłatami z budżetu państwa „Rodzina na swoim” oraz przedłużenia okresu przygotowawczego do uruchomienia nowego programu „Mieszkanie dla młodych”, nie brakuje na naszym rodzimym rynku interesujących ofert kredytów hipotecznych. Jedną z takich ofert przygotował dla klientów noszących się z zamiarem sfinansowania kredytem celów mieszkaniowych, Credit Agricole.

Oferta 3×0 pozwala na zaciągnięcie przez kredytobiorcę kredytu hipotecznego w Credit Agricole, z jak najniższymi kosztami. Klient nie zapłaci dotychczas pobieranej opłaty za wycenę nieruchomości, bank rezygnuje z pobierania opłaty za wcześniejszą spłatę zobowiązań, a dodatkowo przy takim kredycie będzie obowiązywała zerowa prowizja za przystąpienie do kredytu hipotecznego. Stąd też nazwa, pod którą występuje nowy produkt kredytowy Credit Agricole – 3×0. Promocja ograniczona jest czasowo i potrwa tylko do końca czerwca bieżącego roku.

Najnowsza propozycja Credit Agricole dla klientów poszukujących kredytowania hipotecznego jest atrakcyjna na tle innych ofert kredytowych. Ofensywa Credit Agricole w dziedzinie kredytów hipotecznych jest zgodna z prowadzoną strategią działania tego banku, który chce stopniowo rozwijać bankowość uniwersalną.

Niskie stopy procentowe ustanowione przez Radę Polityki Pieniężnej powodują, że samo oprocentowanie kredytów hipotecznych jest bardzo korzystne dla kredytobiorców. Mogą oni zatem zaciągnąć dziś kredyt hipoteczny z preferencyjnymi parametrami spłaty, ale muszą wykazywać wystarczająco wysoką zdolnością kredytową. Tylko w takiej sytuacji bank będzie mógł wydać pozytywną decyzję kredytową i ostatecznie udzielić kredytu hipotecznego.

Eksperci rynku nieruchomości twierdzą, że obecnie jest najlepszy czas na to, aby kupić mieszkanie. Po wygaszeniu programu „Rodzina na swoim” właściciele mieszkań, aby móc sprzedać nieruchomość, muszą znacznie obniżyć cenę transakcyjną. Dzięki temu sukcesywnie w większości polskich miast maleją ceny za lokale mieszkalne. Automatycznie, zwiększa się zainteresowanie nimi wśród klientów. Ci jednak muszą najczęściej pozyskać finansowanie zewnętrzne na zakup mieszkania. Je oferuje dziś w atrakcyjnej formie Credit Agricole.

Oprócz braku opłat za wycenę nieruchomości, wcześniejszą spłatę zobowiązania i braku prowizji za przystąpienie do kredytu, Credit Agricole oferuje również niskie marże kredytowe, będące elementem oprocentowania kredytu. W ofertach specjalnych wynoszą one od 0,90 do 1,55%. Bank oferuje przy kredycie 3×0 – 24 miesięczną karencję w spłacie kapitału, wakacje kredytowe raz w roku dotyczące jednej raty oraz okres spłaty nawet do 35 lat.