27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualności30% w dół w Euro Banku

30% w dół w Euro Banku

30% w dół w Euro Banku Od pierwszego października 2011 roku w Euro Banku została ogłoszona promocja pod hasłem „Oprocentowanie obniżone o 30%”. Wedle przedstawionego przez bank regulaminu promocji, ma ona potrwać do 17 grudnia 2011 roku włącznie.
Promocja kredytów gotówkowych skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych, które nie posiadają w Euro Banku żadnych innych kredytów i pożyczek. Nie mogą być kredytobiorcami, którzy spłacają kredyty i pożyczki gotówkowe, ani konsolidacyjne. Dodatkowo, Euro Bank wymaga od osób chcących wziąć udział w promocji, złożenia wniosku kredytowego i zawarcia z nim Umowy pożyczki gotówkowej:

  • Euro pożyczki na karcie VISA,
  • Pożyczki w moim banku.

Zawiązując z Euro Bankiem taką umowę, wchodzi ona natychmiast w życie, co oznacza, że pieniądze z kredytu są postawione od razu w dyspozycję klienta.
Głównym punktem promocji kredytów gotówkowych w Euro Banku jest obniżenie dla klientów spełniających warunki wskazane w regulaminie, stawki oprocentowania nominalnego o 30% w porównaniu do standardowej oferty bankowej. Maksymalnie, w ramach promocji można zaciągnąć 20 000 zł pożyczki, a minimalnie – 500 zł. Euro Bank pozwala na spłatę takiego zobowiązania w okresie od 3 miesięcy do 5 lat.
Pożyczkę w promocji „oprocentowanie obniżone o 30%” można zaciągnąć zarówno w placówkach Euro Banku, jak i w placówkach franczyzowych.
Pieniądze uzyskane w Euro Banku w ramach zaciągania pożyczki z obniżonym oprocentowaniem promocyjnym, można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel.
Ubiegając się o pożyczkę z oprocentowaniem obniżonym o 30% należy przedstawić w Euro Banku odpowiedni wniosek kredytowy, wraz z kompletem wymaganych przez bank dokumentów. Wśród nich znalazły się:

    Dokumenty tożsamościowe: dowód osobisty oraz drugi dokument ze zdjęciem do wyboru (paszport, prawo jazdy, legitymacja emeryta, legitymacja rencisty, legitymacja ubezpieczeniowa, książeczka wojskowa),
    Dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody: zaświadczenie od pracodawcy o wysokości wynagrodzenia, odcinek emerytury, odcinek renty oraz inne.

Kredyt gotówkowy w ramach najnowszej promocji Euro Banku można uzyskać dopełniając powyższe formalności w placówce bankowej. Decyzja o udzieleniu pożyczki wydawana jest w krótkim czasie.
zobacz szczegóły złóż wniosek