23.2 C
Warszawa
sobota, 25 maja, 2024
Strona głównaAktualności3% na lokacie w funtach brytyjskich w Millennium

3% na lokacie w funtach brytyjskich w Millennium

W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie klientów depozytowymi produktami denominowanymi w funtach brytyjskich, Bank Millennium wprowadza do oferty lokaty w GBP. Dostępna jest lokata 1, 3, 6 i 12-miesięczna o oprocentowaniu odpowiednio 2,25, 2,50, 2,75 oraz 3%. Minimalna wartość lokaty to 200 GBP.
W Wielkiej Brytanii pracuje obecnie ok. 200 tyś Polaków. Co miesiąc do pracy w Anglii wyjeżdża kolejne kilkanaście tysięcy naszych rodaków*. Lokaty denominowane w GBP stwarzają im możliwość efektywnego oraz bezpiecznego pomnażania zarobionych pieniędzy. Oprocentowanie lokat w GBP w Millennium jednym z najwyższych, wśród tego typu produktów oferowanych przez polskie banki. Lokowanie środków zarobionych w Anglii w GBP uwalnia od ryzyka związanego ze zmianami kursu GBP.

“Millennium stara się zawsze odpowiadać na aktualne potrzeby rynku. Nasz nowy produkt – lokaty demominowane w GPB – stworzyliśmy głównie z myślą o Polakach otrzymujących wynagrodzenie w funtach brytyjskich. Z informacji przekazywanych nam przez pracowników oddziałów Millennium wiemy, że zapotrzebowanie na taki produkt jest duże.” – mówi Mariola Olender, Key Manager w Departamencie Marketingu Klientów Detalicznych Banku Millennium

W ofercie Bank Millennium znajduje się także konto walutowe w GBP. Prowadzenie takiego konta jest bezpłatne dla wszystkich osób, które posiadają rachunek złotowy w Millennium.
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium