30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024

1,5 mld w mPLANIE

Wartość kredytów hipotecznych udzielonych Klientom mBanku od początku roku przekroczyła 1 500 000 000 zł. Od 2003 roku Klienci mBanku otrzymali kredyty hipoteczne na łączną sumę 2,64 mld zł. Średnia miesięczna wartość uruchamianych kredytów utrzymuje się od maja br. na poziomie ponad 200 mln zł.

“Rynek kredytów hipotecznych wciąż dynamicznie rośnie. Do końca roku chcemy przekroczyć poziom 2 mld zł udzielonych w ramach mPLANU hipotecznego kredytów.” – mówi Maciej Garwacki, Wicedyrektor Biura Sprzedaży mBanku.

Kredyt hipoteczny przyznawany jest w PLN, CHF, USD i EUR na okres nawet do 45 lat. mPLAN może być przeznaczony również na refinansowanie i konsolidację kredytów zaciągniętych w innych bankach. W dalszym ciągu większość naszych Klientów wybiera kredyt denominowany we frankach szwajcarskich. Powoli jednak wzrasta ilość kredytów przyznawanych w złotówkach – dodaje Maciej Garwacki.
O atrakcyjności mPLANU hipotecznego świadczy:

  • mechanizm bilansujący – czyli sposób na zmniejszenie odsetek od kredytu złotówkowego i skrócenie okresu jego spłaty,
  • atrakcyjne oprocentowanie kredytu,
  • brak ukrytych opłat i prowizji – np. za wcześniejszą spłatę, czy przewalutowanie kredytu,
  • wygoda – informacje o kredycie dostępne są przez Internet i telefon.

Do dalszego, dynamicznego wzrostu portfela kredytowego mBanku przyczyni się trwająca od września br. druga edycja akcji Stać Cię na Dom, prowadzona przez mBank i miesięcznik Ładny Dom. Uczestnicy Akcji mogą otrzymać mPLAN hipoteczny na preferencyjnych warunkach.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank