e-Konto Crédit Agricole

Czytano: 1 955 razy

Crédit Agricole
E-konto w banku Credit Agricole to bezpłatny rachunek internetowy. Nic nie płacisz za otwarcie oraz prowadzenie konta. Bank gwarantuje bezpłatny telefoniczny oraz internetowy dostęp do rachunku, a także darmowe przelewy internetowe. Bank nieodpłatnie udostępnia token, który podnosi bezpieczeństwo transakcji internetowych. Otwierając e-konto w Credit Agricole klient otrzymuje kartę Visa Electron, nie ponosząc opłat za jej wydanie oraz korzystanie z niej. Posiadacze rachunku internetowego w Credit Agricole mogą nieodpłatnie wypłacać gotówkę z ponad 1300 bankomatów (bankomaty należące do banku oraz BZ WBK) w całej Polsce. Klienci mają możliwość uruchomienia w ramach rachunku atrakcyjnie oprocentowanej linii kredytowej,a także posiadając kartę debetową, skorzystania z usługi cash back. Posiadających E-konto w Crédit Agricole, obejmuje promocyjna oferta podwyższonego oprocentowania lokat (dotyczy lokat internetowych).

  • darmowe konto internetowe
  • bezpłatne przelewy internetowe
  • 0 PLN za wydanie i korzystanie z karty płatniczej
  • dostęp do lokat o podwyższonym oprocentowaniu
  • bezpłatny token

ZŁÓŻ WNIOSEK SZCZEGÓŁY

3 KOMENTARZE

  1. Nie wiem po co nam kolejny bank. Ja mam już od dawna bezpłatne, internetowe konto w getinie agricole nie przemawia do mnie kompletnie.

  2. To raczej trochę za mało. Są oferty gdzie można zarobić na używaniu kartu czy wpływach środków na konto. to też się liczy. Grosz do grosza a będzie….

  3. Coraz wiecej kont, coraz wiecej oferujacych… To dla klienta sie podoba, w koncu sa konta oprocentowane i bezplatne, ale przy takiej duzej ilosci ofert ciezko wybrac te wlasciwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here