Bezpłatne konto osobiste Toyota Bank

Toyota Bank
Konta osobiste Toyota Bank – główne atuty:
Konto Toyota Bank to oferta osobistych rachunków bankowych wraz z rachunkiem oszczędnościowym w pakiecie. Karta debetowa którą otrzymujemy wraz z rachunkiem jest zwolniona z opłat w bankomatach w całej Polsce a dodatkowo jest wyposażona w mikroprocesor co jest niewątpliwym atutem gdyż znacznie podnosi to poziom jej bezpieczeństwa. Dodatkowe cechy kont osobistych Toyota Bank to m.in.: konto bez opłat, przelewy przez Internet bez opłat, wszystkie bankomaty w Polsce bez opłat, klucz elektroniczny (token) bez opłat, dodatkowe ubezpieczenia a także dostęp przez Internet z usługą sejfu elektronicznego.
zobacz szczegóły złóż wniosek

3 KOMENTARZE

  1. Żadna nowość takich kont wiele na rynku. Co do tokena to nie każdy nosi zawsze przy sobie już lepsze rozwiązanie telefon i sms. To zawsze mamy przy sobie. A nie wiadomo kiedy nagle zechcemy przelać pieniądze czy zapłacić za rachunek.

  2. Chyba że ci bateria padnie.
    A na poważnie to takich kont sporo, sam mam podobne w getin nie płacę nic za prowadzenie i przelewy. A rachunki płacę sobie w domu i dzięki temu nie muszę stać w kolejkach. Prostota i wygoda czego chcieć więcej?

  3. badz co badz Ebankowosc to przyszlosc, dzis malo ze chcemy korzystac z bezplatnego konta, za ktorego przelewy rowniez nie zaplacimy, to i takiego z kontem lokacyjnym na wysoki procent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here