sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościInneNajlepsze systemy płatności Fondy

Najlepsze systemy płatności Fondy

Według raportu „E- Commerce w Polsce 2018. Gemius dla e – Commerce Polska” wynika, że ulubioną formą płatności e – konsumentów jest szybki przelew przez specjalny serwis internetowy. Tak wskazało aż 68 % ankietowanych. Szybkie przelewy wygrywają z płatnością gotówkową u kuriera czy przesyłką za pobraniem.

Systemy płatności w ostatnim czasie stały się przedmiotem zainteresowania konsumentów.

Jeżeli prowadzisz e-sklep korzystając z modułów CMS to jest on właśnie dla Ciebie. Został wyposażony we wtyczki działające z CMS-ami. Wdrażanie płatności staje się zatem dziecinnie proste.

To narzędzie oferuje między innymi płatność kartą kredytową lub debetową, kalendarz płatności, płatności odroczone i wielowalutowe, międzynarodowe.

Jest to system płatności, który umożliwia pełne spersonalizowanie transakcji oraz jej realizację bezpośrednio w Twoimi sklepie. Klient, nie zostaje przekierowany na zewnętrzną stronę płatności, zostaje na stronie e- sklepu. Pomocne w tym przypadku są guziki płatności zagwarantowane przez Fondy.

Strona Fondy dostosowano do komputerów stacjonarnych, urządzeń z Androidem oraz IOS. Można dokonać zakupu na stronie, używając dowolnego urządzenia w dowolnym czasie.

Jeżeli posiadasz stałych klientów, mogą oni płacić za Twoje produkty w jedną sekundę. Umożliwia to one click. Jeżeli konsument zapisze kartę w e-sklepie, za każdym razem zapłaci jednym dosłownie kliknięciem.

Fondy prowadzi także fakturowanie online. To bardzo dobre rozwiązanie dla prywatnych przedsiębiorców sprzedających na przykład na portalu społecznościowym. E- faktura może być połączona z guzikiem płatności, co zwiększy bezpieczeństwo transakcji.

Wszelkie płatności internetowe obsługiwane przez system płatności Fondy są bezpieczne dzięki Fondy Antifraud, który jest elastyczny, chroni transakcje i nie daje oszustom żadnych szans.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach Fondy

Zapraszamy !

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze